Lista nominala cu personalul medical si gradul profesional



Nume si prenume Denumire sectie/laborator/comp. Functia si gradul profesional
DIACONU ADRIANA SECTIA CL.PEDIATRIE I MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
DUMITRACHE LUMINITA   ILEANA SECTIA CL.PEDIATRIE I MEDIC PRIMAR
NEAMTU TUDOR SECTIA CL.PEDIATRIE I MEDIC PRIMAR
SBORA RODICA SECTIA CL.PEDIATRIE I MEDIC PRIMAR
ADAM LUCICA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
AFRASINEI-NICULAE FLORENTINA DANIELA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
ANGHEL AURELIA RALUCA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
CHIPER NICOLETA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRU MADALINA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
FLORICEL ANISOARA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
GRAUR ANTOANETA IOANA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
IONESCU GABRIELA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MICU FLORINA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
MOCANU MARIANA DANIELA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
NEAMTU ELENA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
STEFAN VALENTINA ANCA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
STOICA MIRELA NINA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
VELICU CARMEN VIORELA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
ZAHARIA PETRE MIHAELA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL PR.
DAMOC ROXANA SECTIA CL.PEDIATRIE I ASISTENT MEDICAL

COLITA ANCA SECTIA CL.PEDIATRIE II MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
ARION CONSTANTIN SECTIA CL.PEDIATRIE II MEDIC PRIMAR
CONSTANTINESCU ALEXANDRINA GEORGETA SECTIA CL.PEDIATRIE II MEDIC PRIMAR
IUGA TATIANA SECTIA CL.PEDIATRIE II MEDIC PRIMAR
BICA ANA MARIA SECTIA CL.PEDIATRIE II MEDIC SPECIALIST
BACALU ANA MARIA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
CERCHEZ MIHAELA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
CHIUTA TEODORA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
CIOFLAN PETRUTA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
LACHE ELENA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
MIU GABRIELA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
NICA ANGELA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
SIMION FLORINELA CARMEN SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
TOPORAS ELENA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
VASILE MARCELA MIRELA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL PR.
DIACONU ANCA CRISTINA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
DUMITRU DANIELA GEORGIANA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
GHEORGHE NICOLETA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
LUNGU GABRIELA MIHAELA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
MARCU CRISTINA IULIA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
ONCESCU GEORGETA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
SIMION ELENA ALEXANDRA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
STIUCA STELIAN GABRIEL SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
TUDOR IOANA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
TURCANU CECILIA STEFANIA SECTIA CL.PEDIATRIE II ASISTENT MEDICAL
STOICA CRISTINA SECTIA CL.PEDIATRIE III MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
LIMONCU CONSTANTIN OVIDIU SECTIA CL.PEDIATRIE III MEDIC PRIMAR
LUNGU ADRIAN CATALIN SECTIA CL.PEDIATRIE III MEDIC SPECIALIST
ENE ELENA SECTIA CL.PEDIATRIE III ASISTENT MEDICAL PR.
FURNICA MARIA DANIELA SECTIA CL.PEDIATRIE III ASISTENT MEDICAL PR.
IORDACHE ANTOANETA SECTIA CL.PEDIATRIE III ASISTENT MEDICAL PR.
SUBA MARILENA SECTIA CL.PEDIATRIE III ASISTENT MEDICAL PR.
GIGEA FELICIA SECTIA CL.PEDIATRIE III ASISTENT MEDICAL
URSULEAC IULIA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
STOIA RAZVAN ANTONIO SECTIA CL.HEMATOLOGIE I MEDIC PRIMAR
VASILICA MARIANA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I MEDIC PRIMAR
BADELITA SORINA NICOLETA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I MEDIC SPECIALIST
PREDA OANA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I MEDIC SPECIALIST
PRICOPE CAROLINA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR. SEF
CHICAN LAURA GABRIELA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
CROITORU DANIELA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
DRAGOMIR LENUTA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MARINICA MARIANA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MIRCEA DOINA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
SULU MARCELA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
TOMA MARIA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
BARARU TITA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL
CIOCILTEU CORNELIA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL
CRISTEA MADALINA RALUCA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL (S)
GREIERE MARINELLA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL
VASILE NICOLETA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL
VOANCEA LACRAMIOARA SECTIA CL.HEMATOLOGIE I ASISTENT MEDICAL
CORIU DANIEL SECTIA CL.HEMATOLOGIE II MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
IONESCU BOGDAN OCTAVIAN SECTIA CL.HEMATOLOGIE II MEDIC PRIMAR
TATIC AURELIA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II MEDIC PRIMAR
STANCIOAICA MARIA CAMELIA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II MEDIC SPECIALIST
BARDAS ALEXANDRU SECTIA CL.HEMATOLOGIE II MEDIC SPECIALIST
CAMBURU MIHAELA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR. SEF
CONSTANTIN ELENA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
CONSTANTIN NELA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
COSTEA ALBERTO MARIUS SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
FILIP MARIA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
MOLDOVEANU LUMINITA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
SIRBU PAULA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
BADEA IOANA CRISTINA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL.
CIOBANU VASILICA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL
DECU CARMEN SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL
GREIERE EUGENIA   MARIANA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL
POPESCU FLORINA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL
TANASE CARMEN SILVIA SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL
TEODORESCU NICOLAE MARIUS SECTIA CL.HEMATOLOGIE II ASISTENT MEDICAL
NICULESCU RADU SECTIA HEMATOLOGIE III MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
CABAN LENY SECTIA HEMATOLOGIE III MEDIC PRIMAR
MOLDOVIANU ANA- MARIA SECTIA HEMATOLOGIE III MEDIC SPECIALIST
RISTEA SANDA SECTIA HEMATOLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR. SEF
DELCEA MARINELA AMELIA SECTIA HEMATOLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
DESPA MIHAELA SECTIA HEMATOLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
ENE VERONICA SECTIA HEMATOLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
NINCA DRAGOS MIHAIL SECTIA HEMATOLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
STOICA ECATERINA SECTIA HEMATOLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRESCU DANIELA SECTIA HEMATOLOGIE III ASISTENT MEDICAL DEB.
CALUGAROIU CARMEN SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) MEDIC PRIMAR SEF SECTIE DELEGATIE
TANASE ALINA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) MEDIC PRIMAR SEF SECTIE Suspendat
VARADY ZSOFIA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) MEDIC PRIMAR
CRACIUN OANA   GABRIELA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) MEDIC SPECIALIST
STEFAN DIANA LAURA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) MEDIC SPECIALIST
TUDOR GEORGETA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR. SEF
BERECZKI FLORINA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
BOSTANARU GINA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
BRADATAN MAGDALENA SIMONA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
CIOACA RODICA MIHAELA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
CONSTANTIN MIHAELA SILVIA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
GHELASE RODICA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
IONESCU NORICA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
LICA DOINITA ANISOARA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
MACOVEANU DUMITRA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
MANEA VIORICA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
MIHAIU CAMELIA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
PREDA CLAUDIA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
STANCIU NUSI SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
TAGIRTA MIRELA – DANIELA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
TOMA ELENA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
VARZAN GINA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL PR.
BUCUR MARIUS ALEXANDRU SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
CHESARU VERGINIA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
CIRCOVESCU CRISTINA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
CONSTANTIN ELENA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
DUTU GABRIELA DANIELA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
IVAN MIHAELA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
MINA ANCA GABRIELA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
PARASCHIV MIRELA GEORGIANA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
PETRISOR VIORICA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
RADU ADRIANA AXINIA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
RADU DANIELA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
SASU GEORGIANA DOINITA SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL (S)
TUDOR MIHAITA COSTEL SECTIA HEMATOLOGIE IV(TRANSPLANT MEDULAR) ASISTENT MEDICAL
DULAMEA OCTAVIANA ADRIANA SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
ANGHEL DANIELA SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC PRIMAR
BANICA CONSTANTA SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC PRIMAR
STUPARU ALINA MIHAELA SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC PRIMAR
TUFANOIU EMIL SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC PRIMAR
GACEA MARIA-CRISTINA SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC SPECIALIST
SOLOMON ELENA SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC SPECIALIST
STEFANESCU VLAD SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC SPECIALIST
GITMAN ANDREEA SECTIA CL.NEUROLOGIE I MEDIC SPECIALIST
KEREZSY GHEORGHE-GEZA SECTIA CL.NEUROLOGIE I PROF. CFM. PR.
PANA LUCRETIA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR. SEF
ABABEI AURELIA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
ANTONESCU DOINA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
CALIN ELENA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
DOBRITA ADALINA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
GAGIU GEORGIANA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
GHEORGHE DANIELA-GIORGIANA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
LEU DIANA ELENA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MILITARU ANI CARMEN SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
PANA CORNELIA PAULA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
ROSIORU PETRUTA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
SERBAN PAULA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
STAFIE MIOARA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
STOICA CORNELIA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
STOICAN FILOFTEIA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
STOICHITESCU TALIDA-MIRABELA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
TACHE ILONA CRISTINA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
TOADER CLAUDIA AMALIA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
VINATORU ECATERINA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MACHITA FLORICA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
MANOLACHE – BOGDAN CRISTINA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
RADUCANU GABRIELA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
ROTARU IONUT-GABRIEL SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL (S)
SOTIR GEORGETA SECTIA CL.NEUROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
VILCIU CRISANDA SECTIA CL.NEUROLOGIE II MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
CAMPEANU ANA-VARVARA SECTIA CL.NEUROLOGIE II MEDIC PRIMAR
DRAGHICI MIRELA   RAMONA SECTIA CL.NEUROLOGIE II MEDIC PRIMAR
MARIAN MIHAELA-AFTINIA SECTIA CL.NEUROLOGIE II MEDIC PRIMAR
POPESCU DANA MIHAELA SECTIA CL.NEUROLOGIE II MEDIC PRIMAR
GOGA IOAN-BOGDAN SECTIA CL.NEUROLOGIE II KINETOTERAPEUT
DAMENGUERE BRIGITTE SECTIA CL.NEUROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
GAVRILA ELENA SECTIA CL.NEUROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
IONITA FLORINA CARMEN SECTIA CL.NEUROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
STAN MARIANA SECTIA CL.NEUROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
ZEVEDEIU SARMIZA SECTIA CL.NEUROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRESCU GEORGE SECTIA CL.NEUROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
GABOR ANDREI – IONUT SECTIA CL.NEUROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
SOARE IOANA-LUCIANA SECTIA CL.NEUROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
GHEORGHE CRISTIAN SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
ANGELESCU CORINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR
BANCILA ION SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR
CIORA COSMIN ALEXANDRU SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR
CORDUN MIHAI SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR
COTRUTA BOGDAN SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR
MARIA ZAMFIRESCU NARCISA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR
PIRVULESCU IULIANA VIORICA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR
STANEL IOANA MICHAELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC PRIMAR
IACOB RAZVAN ANDREI SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I MEDIC SPECIALIST
ALELENEI MIHAELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
COJOCARU MARIANA EMILIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
DINU EUGENIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRESCU ELENA CRISTINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
GINCU IOANA JENICA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
ION IULIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
JEESCU ELENA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MANOLE NICOLETA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MANTESCU ADINA ELENA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MORARASU RODICA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
OANA CARMEN DANIELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
SANDU CRISTINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
TRUSCA CRISTIAN SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
DIACONU ROXANA DANIELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
DINU CRISTINA-DANIELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
DUMITRESCU NATALIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
MUTA SORINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
MANUC MIRCEA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
ANDREI ADRIANA CORINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC PRIMAR
BOBOC VIVIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC PRIMAR
DICULESCU MIHAI MIRCEA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC PRIMAR
PITIGOI DAN SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC PRIMAR
PREDA CARMEN MONICA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC PRIMAR
TUDOR CONSTANTIN SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC PRIMAR
TUGUI LETITIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC PRIMAR
STOICA CONSTANTIN-VICTOR SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II MEDIC SPECIALIST
BANCU ELENA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
BATOG MIHAELA MIRELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
CONSTANTIN CONSTANTA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
CRISTESCU FLOAREA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
ENULESCU MUNTEANU LUMINITA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
GEORGESCU AURELIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
IONESCU CRISTINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
IONICA CORNELIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
IONITA MIHAELA FLORENTINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
MANAC FLORENTINA-CRISTINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
POPESCU GHEORGHE DANIEL SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
STAN CATALINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
STIUCA MARIUS COSMIN SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
TUDORAN MARIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
TUTUIANU FLORENTINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
VOICU ELENA MARCELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
ZAMFIR MARIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
CHIRITA VERONICA-IULIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
DOBRE MARIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
OPREA LILIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE II SORA MED.
GHEORGHE LILIANA SIMONA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
PIETRAREANU CORINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR
CALIN ION SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR
CROITORU ADINA EMILIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR
IACOB MARIA SPERANTA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR
LUCA NICULINA IOANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR
SIMIONOV IULIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR
TOADER POMPILIA CRISTINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR
VADAN ROXANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) MEDIC PRIMAR
ANDREI TEODORA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
BURCEA ELENA DANIELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
CORDUNEANU SIMONA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
DIACONU FELICIA MIHAELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
GHEORGHE IOANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
MANGARU MARIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
OANCEA MIHAELA MADALINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
RUSU LACRAMIOARA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
TANASE ELISABETA-CORINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
TUDOR MARIANA AMALIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
ULESCU CRISTINA MARIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
ZAHARIA MIHAELA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL PR.
BOGOS ELENA MADALINA MARISIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL
DRAGOMIR NINETA ALINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL
FLOREA RODICA FELICIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL
IORDAN MARIANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL
MOISE ANA-MARIA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL
MUHAMMAD NICOLETA-GIANINA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL
NEGULESCU DANIELA-IOANA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) ASISTENT MEDICAL (S)
OPREA VALERICA SECTIA CL.GASTROENTEROLOGIE III(HEPATOLOGIE) SORA MED.
POPESCU IRINEL SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
ANDREI LUCIAN SORIN SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
ANDRONESI TOADER DANUT SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
CACOVEAN DAN PAUL SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
CIUREA SILVIU SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
DAVID LEONARD SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
DIMA SIMONA OLIMPIA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
SIRBU BOETI MIRELA PATRICIA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
STANCIULEA OANA MARIA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
ALEXANDRESCU SORIN TIBERIU SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) MEDIC PRIMAR
UNGUREANU CONSTANTIN SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
ALLOUB ARINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL PR. SEF (S)
BELOIU DANIELA MARIA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BUTOI GEANINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL PR.
DRIMBU NICULINA-NICOLETA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
GANCIU COSMINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL PR.
GENERALU SABINA-ANDREEA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
LAZAR ELENA LILIANA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL PR.
NEDELCU CORNELIA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
NEGRES MARIANA ALEXANDRA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
NICULAE MIRELA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL PR.
OANCEA MIHAELA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL PR.
PASARIN GEORGETA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL PR.
POPA FLORINELA DANIELA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL PR.
TALPESCU STELUTA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BIRAROIU JENICA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL
CHIRUC MADALINA-IONELA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL
DIACONU RALUCA-MARIA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL
RADUCANU VASILICA EMILIA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL
TRANDAFIR LIGIA-ADINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I ASISTENT MEDICAL
BRASOVEANU VLADISLAV SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
BOTEA FLORIN SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA I MEDIC PRIMAR
HREHORET DOINA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) MEDIC PRIMAR
MATEI EMIL SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) MEDIC PRIMAR
ZAMFIR RADU SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) MEDIC PRIMAR
DOROBANTU BOGDAN-MIHAIL SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) MEDIC SPECIALIST
GRIGORIE TUDOR-RAZVAN SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) MEDIC SPECIALIST
ANGHEL SUZANA-IVENA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BAROGA GEORGETA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
COMAN NICULINA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) ASISTENT MEDICAL PR.
COPACEANU MADALINA GEORGETA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) ASISTENT MEDICAL PR.
LICIU ELENA-MIRELA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
OANA ADELA MARIANA PARASCHIVA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) ASISTENT MEDICAL PR.
TANASE CRISTINA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
VASILESCU CATALIN SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
POPESCU ADRIAN-VICENTIU SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III MEDIC PRIMAR
TONEA AUREL SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III MEDIC PRIMAR
LACATUS MONICA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III MEDIC SPECIALIST
TUDOR STEFAN ROBERT SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III MEDIC SPECIALIST
VIDU VIORICA SECTIA CHIRURGIE GENERALA II(TRANSPLANT HEPATIC) MEDIC PRIMAR
ANDRONACHE CARMEN LILIANA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
CONSTANTINESCU VIORICA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III ASISTENT MEDICAL PR.
CURTASU GINA MADALINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
DUMITRU CRISTINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
LISCAN ANICA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III ASISTENT MEDICAL PR.
MOTOC ADRIANA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III ASISTENT MEDICAL PR.
POTINCU ILEANA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III ASISTENT MEDICAL PR.
TARLACHE FLORENTINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA III ASISTENT MEDICAL PR.
IONESCU ION-MIHNEA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
ALLOUB ALI SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR
DUMITRASCU DEMIS TRAIAN SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR
GRIGOROIU MADALINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR
MITULESCU GABRIEL SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR
PIETRAREANU ION DORIN SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR
STANESCU CODRUT SILVIAN SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR
STROESCU CEZAR SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR
TOMULESCU VICTOR SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC PRIMAR
SCARLAT ANDRA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) MEDIC SPECIALIST
BOSCOV MARIANA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL PR.
FATU FLORENTINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
GHEORGHE FLORICA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
GHEORGHE IULIANA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL PR.
MINDROC MARIANA NICOLETA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
OLTEANU FLORENTINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL PR.
PETARU ELENA STANCA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
PETRE EMILIA ANGELA ADINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
TINCA LILIANA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
DINU MARCELA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL
RADU FLORENTINA SECTIA CL. CHIRURGIE GENERALA IV(CHIRURGIE ONCOLOGICA) ASISTENT MEDICAL
HARZA MIHAI-CRISTIAN SECTIA CL.UROLOGIE I MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
SINESCU IOANEL SECTIA CL.UROLOGIE I MEDIC PRIMAR
DOMNISOR LILIANA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp. ATI -Transplant Renal MEDIC PRIMAR
MITROI IULIA MALINA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp. ATI -Transplant Renal MEDIC SPECIALIST
KEREZSY CONSTANTA- EMINEE SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal MEDIC PRIMAR
TACU BEATRICE DORINA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal MEDIC PRIMAR
BUCSA CRISTINA-ALINA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal MEDIC SPECIALIST
ONCESCU ELENA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
POPA VASILICA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BARBU MARIANA MADALINA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
BOBE IONELA DANIELA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
CICA ANTOANETA NICOLETA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
CONSTANTIN MIRELA MELANIA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
CRACIUN ALINA CLAUDIA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
DAMIAN STELA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
DIACONU ELENA IULIA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
MOVILEANU MARILENA ELENA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
ZEGREA MARIA ALEXANDRA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL PR.
ALEXANDRU MIHAELA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
BARBU ALEXANDRA MADALINA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
BRUTARU ELENA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
BUNEA MARINELA – DANIELA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
CURULET NICOLETA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
GILCEAVA VASILICA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
ROTARU BEATRICE SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
SOARE ILEANA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
STANCU OLGA SECTIA CL.UROLOGIE I-Comp.Transplant Renal ASISTENT MEDICAL
CODOIU LAURENTIA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR. SEF (S)
DOBRE SOFICA VERONICA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BRATU LAURA CRISTINA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
BRINZARU NICOLETA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
BUNEA IULIA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
MARINESCU IUSTINA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
OJICA MARINETA OLTEA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
PURCEL DOINITA   VASILICA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
ROTARU STEFANA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
DOBRE MARGARETA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL PR.
IVAN DORICA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
BAJAU MIHAELA CRISTINA SECTIA CL.UROLOGIE I ASISTENT MEDICAL
GINGU CONSTANTIN SECTIA CL.UROLOGIE II MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE
ANGELESCU EMIL-STEFAN SECTIA CL.UROLOGIE II MEDIC PRIMAR
BASTON CATALIN SECTIA CL.UROLOGIE II MEDIC PRIMAR
HAINEALA BOGDAN-CONSTANTIN SECTIA CL.UROLOGIE II MEDIC SPECIALIST
PREDA ADRIAN TRAIAN SECTIA CL.UROLOGIE II MEDIC SPECIALIST
MIRVALD CRISTIAN SECTIA CL.UROLOGIE II MEDIC SPECIALIST
ANGHEL MIHAELA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
VASILE MARIANA DANIELA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
CALIN ADRIANA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
CONSTANTINA RODICA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
DOBRE MARIA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
DRAGHICI MARINELA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
STANUICA SIMONA -MIHAELA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL PR.
BARBU DANIELA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
DOBRIN MIRELA IONELA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
NEACSU CRISTINA ELISABETA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
SRAIER MARIA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
STANCIU ADRIANA MIHAELA SECTIA CL.UROLOGIE II ASISTENT MEDICAL
GLUCK GABRIEL SECTIA CL.UROLOGIE III MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
MANU MARCIAN SECTIA CL.UROLOGIE III MEDIC PRIMAR
VOINEA SEBASTIAN SECTIA CL.UROLOGIE III MEDIC PRIMAR
STOICA ROBERT IONUT SECTIA CL.UROLOGIE III MEDIC SPECIALIST
MANEA IOAN-FLORIAN SECTIA CL.UROLOGIE III MEDIC SPECIALIST
ZOGAS VANGHELITA SECTIA CL.UROLOGIE III MEDIC PRIMAR
CALINTARU MIHAELA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
ILIE GEORGETA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
MOCANU DANIELA-CRISTINA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
PETRICA AURORA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
PREDOI GEANINA MIRELA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
STANCIU RAMONA-IONELA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
ZAHARIA ILEANA CRISTINA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL PR.
MACAVEI CORINA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL
NEDELCU MARIA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL
OPREA MARINELA ADRIANA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL
OLTEANU IULIANA – CONSTANTA SECTIA CL.UROLOGIE III ASISTENT MEDICAL
CONSTANTINIU RADU SECTIA CL.UROLOGIE IV MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
SURCEL CRISTIAN IULIUS SECTIA CL.UROLOGIE IV MEDIC SPECIALIST
CEREMPEI VASILE SECTIA CL.UROLOGIE IV MEDIC PRIMAR
STEFAN IONUT BOGDAN SECTIA CL.UROLOGIE IV MEDIC PRIMAR
VLAICU NICOLAE SECTIA CL.UROLOGIE IV MEDIC PRIMAR
LAZAR ROBERTO FLAVIAN SECTIA CL.UROLOGIE IV MEDIC PRIMAR
OANCEA LUMINITA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
DRAGNEA ELENA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
ANTON ADRIANA ECATERINA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL PR.
MIHAI EMILIA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL PR.
MOISE LACRAMIOARA IONELA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL PR.
MUNTEAN GABRIELA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL PR.
POPESCU MARIA CERASELA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL PR.
DIACONESCU MARILENA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL
MATEI GEORGETA-ALINA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL
PANA CONSTANTINA SECTIA CL.UROLOGIE IV ASISTENT MEDICAL
COPACI IONEL SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
DITOIU ALECSE-VALERIAN SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I MEDIC PRIMAR
LUCA LAURENTIU SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I MEDIC PRIMAR
MICU LAURENTIU SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I MEDIC PRIMAR
MIHAILA MARIANA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I MEDIC PRIMAR
MOTOI OTILIA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I MEDIC PRIMAR
ECOBICI ALINA-MONICA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I MEDIC SPECIALIST
MITA NICOLETA LAURA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR. SEF
ALEXANDRESCU JENI SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
ALEXE VERONICA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
CARAMAN BIANCA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
CIUCHI LILIANA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
FLOREA IONELA DANIELA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
IONITA LUCIA- SIMONA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
NEAG CORNELIA-FLORENTINA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
OLARESCU SILVIA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
OPREA ELENA VICTORITA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
VAIDA EUGENIA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL PR.
GHENEA CATALIN STEFAN SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL
NICOLAE ANISOARA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL
PIRLECI MIHAELA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA I ASISTENT MEDICAL
ILIESCU ELENA-LAURA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
LEURZEANU LUMINITA   MADALINA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II MEDIC PRIMAR
LUCA ADINA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II MEDIC PRIMAR
MINDRUT EUGENIA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II MEDIC PRIMAR
POPESCU ADRIANA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II MEDIC PRIMAR
VOICULESCU MIHAI SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II MEDIC PRIMAR
MIHALCEA DANA-LEONTINA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL PR. SEF
CASCAVAL MARIANA- NICOLETA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRU DANIELA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL PR.
FLOREA ELENA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL PR.
MIU MIRELA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL PR.
SCHIOPU ELENA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL PR.
VICENTIU IOANA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL PR.
VITAN DANIELA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL PR.
AVRAM ELENA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
CALOTA FLORENTINA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
COSNITA RAMONA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
DANCIU MIHAELA- MADALINA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
GHEORGHE DANIELA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
NACHIU AURA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
NUTU ELENA COSTINELA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
ROMANIUC CRISTINA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
UDREA NASTASIA SECTIA CL.MEDICINA INTERNA II ASISTENT MEDICAL
ISMAIL GENER SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
ACHIM CAMELIA-ADRIANA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC PRIMAR
BOBEICA RALUCA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC PRIMAR
KADOUR EMILIA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC PRIMAR
RUSU ELENA-EMANUELA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC PRIMAR
ZILISTEANU DIANA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC PRIMAR
ANDRONESI ANDREEA-GABRIELLA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC SPECIALIST
BALANICA SONIA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC SPECIALIST
JURUBITA ADRIANA ROXANA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC SPECIALIST
MICU ELENA-GEORGIA SECTIA CL.NEFROLOGIE MEDIC SPECIALIST
DRAGOESCU PAULINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR. SEF
BARBU SILVIA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
BURUIANA VIORICA-NICOLETA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BUSUIOC VENERA- OANA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
CRISTEA NICOLETA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
DOBREA ELENA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
DOLANA ADELINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRU SIMONA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
FLOREA MARIA-MIHAELA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
GHEORGHE EUGENIA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
IANCU ELENA-MIHAELA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
ION FLORENTINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
ION RAMONA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
IONICA VIORICA-ANGELICA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
LUNGU IOANA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
MARCU CRISTINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
MATEI ELENA SIMONA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
NICOLAE DANIEL SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
STEFAN VIRGINIA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
TACIUNE AURELIA -EUGENIA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
VASILE ALINA SANDY SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
VISAN DIANA-MARIA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
AVRAM DIANA GEORGIANA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
BADEA ECATERINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
BITANU GABRIELA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
BUMBANAC VALENTINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
FRATILA ALEXANDRINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
IONESCU FLORENTINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
LEFEGIU MARIANA-FLORENTINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
MANOLACHE ANDREEA-CATALINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
MARADIN COCULEANA-CARMEN SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
MARGINEANU CORINA-ANDREEA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
STAN ECATERINA SECTIA CL.NEFROLOGIE ASISTENT MEDICAL
DROC GABRIELA SECTIA CL.A.T.I. I MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
FOTA RUCSANDRA-DANIELA SECTIA CL.A.T.I. I MEDIC PRIMAR
TULBURE DAN SECTIA CL.A.T.I. I MEDIC PRIMAR
UNGUREANU DANIELA SECTIA CL.A.T.I. I MEDIC PRIMAR
CIOBANASU ROXANA SECTIA CL.A.T.I. I MEDIC SPECIALIST
MANGA ELENA GRATIELA SECTIA CL.A.T.I. I MEDIC SPECIALIST
PANTELIN SERGIU MIHAI SECTIA CL.A.T.I. I KINETOTERAPEUT
PANTELIN ANA CLAUDIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR. SEF (S)
COMAN SILVIA RODICA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
DICU VIORICA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRU SOFIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
GEORGESCU DANIELA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
IONITA VIRGIL SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
LEMANDROI EUGENIA RODICA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
LOAGA GINA MADALINA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
MARZAN VICTORIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
PALADE ADRIANA ELENA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
PERPELEA STEFANIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
STAN CARMEN SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
TUDOR-STEFAN ALINA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
TURCU MONICA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL PR.
WALTER MARIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BUNEA ELENA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
CALEA CRISTINA MARIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
DIMA OANA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
FERARU RALUCA MARIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
FLORIA ALINA CRISTINA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
GHEORGHE FILOFTEIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
GHEORGHITA ANDREEA ALEXANDRA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
HORHAT CAMELIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
MURARIU LENUTA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
NEGHIUC- BULIGA CORNEL SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
NISTOR VIORICA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
PINTILEI ALEXANDRINA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
PUIU ANA MARIA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
RADU ELENA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
ROSCULET ALEXANDRU SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
SOGOR ANDREI NICOLAE SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
STANILA DORINA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
STOICULESCU IONICA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
TAUC MARINA MARCELA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
VANCEA VALENTIN COSTIN SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
ZLOTAR STELIANA SECTIA CL.A.T.I. I ASISTENT MEDICAL
TULBURE IOANA-RUXANDA SECTIA A.T.I. II MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
ALAMA ANTOANETA SECTIA A.T.I. II MEDIC PRIMAR
SAVU CARMEN SECTIA A.T.I. II MEDIC PRIMAR
BURCHIU ELIZA SECTIA A.T.I. II MEDIC SPECIALIST
DAIA DENISE SECTIA A.T.I. II MEDIC SPECIALIST
NEGRU IULIA SECTIA A.T.I. II MEDIC SPECIALIST
CHITOI VASILICA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR. SEF (S)
ALDEA CAMELIA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
ANDREI DANIELA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
BIRJARU MARILENA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
CEREMPEI MIHAELA-PETRUTA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
CHITU GEORGIANA-GINA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
CODREANU CARMEN SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
CRETU CONSTANTA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
CRETU MARIA MARILENA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
DIMITRIU FLORINA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
DRAGOMIR IRINA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
LUNGU ELENA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
MANU TUDORITA DOINA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
MARINESCU RAMONA SORINA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
NEACSIU MIHAELA SILVIA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
OSTAFICIUC MIHAELA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
PRESURA MAGDALENA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
SMATOC ELENA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
STANCA ROXANA-DANIELA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
TINICA ANCA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
TUNA CARMEN SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
ZAHARIA STELA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL PR.
BADEA STEFAN RAZVAN SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL
CANDEA NICOLETA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL
CHITOI MARIANA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL
LASCU ELENA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL
PRESURA EMANUEL-EDUARD SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL
SERBAN ELENA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL
TUDOSE SILVIA SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL
TURCULET CARMEN SECTIA A.T.I. II ASISTENT MEDICAL (S)
TOMESCU DANA RODICA SECTIA CL.   A.T.I. III MEDIC PRIMAR SEF SECTIE
CRISTEA ANDREI-DRAGOS SECTIA CL.   A.T.I. III MEDIC SPECIALIST
IONESCU ADELINA SECTIA CL.   A.T.I. III MEDIC SPECIALIST
SCARLATESCU ECATERINA SECTIA CL.   A.T.I. III MEDIC SPECIALIST
MANEA MARIA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR. SEF
BADEA VICTORITA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
CIOINEAG MIHAI SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
CIUTACU ALINA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
DRAGULIN MARIUS FLORIAN SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
DRAGULIN OLIMPIA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
LEONTE LAURA MIHAELA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
LEPADATU ALINA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
MARISTEANU CARMEN LAURA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
NEACSU CONSTANTIN SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
OBEADA MARIANA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
PERPELEA CRISTINA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
POPESCU CALIN SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
TUDOR CORINA ANDREEA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL PR.
VISAN FLORINA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
ANGHEL MARIA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
BALSAN SILVIU GEANI SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
CRETU GHEORGHITA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
FRASINEANU CRISTINA MARIA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
IVAN ALINA MARIANA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
MOLDOVEANU BOGDAN SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
NAE ALINA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
NINU GEORGIANA ALINA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL DEB (S)
PASTE JANA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
POPA GEORGETA GABRIELA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
SIMA MARIANA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
SIMION FLORICA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
TALPESCU CONSTANTIN SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
ZAMFIRESCU MARIA MADALINA SECTIA CL.   A.T.I. III ASISTENT MEDICAL
VASILESCU MARIANA STATIE HEMODIALIZA COPII MEDIC PRIMAR
APOSTEANU SILVIA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
BADIU MAGDALENA-ALEXANDRA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
DINU IONICA NELA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
DINU SORINA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
DOBRA GEORGETA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
DRAGANESCU ADELINA MARILENA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
HAINAROSIE SIMONA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
LITOIU GINA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
NEGRU NICOLETA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
VASILESCU MIHAELA STATIE HEMODIALIZA COPII ASISTENT MEDICAL PR.
MANEA MARIN STATIA HEMODIALIZA ADULTI PE LANGA SECTIA UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
NICOLAE EUGENIA-MAGDALENA STATIA HEMODIALIZA ADULTI PE LANGA SECTIA UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
STANESCU STEFANIA STATIA HEMODIALIZA ADULTI PE LANGA SECTIA UROLOGIE ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BARBOSU IOANA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
BUTNARIU CRISTIAN CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
COCOS ALEX-CRISTIAN CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL
ENCUNA SIMONA DORINA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
FILIPESCU IRINA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
ILIE OLGA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
IONITA GABRIELA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
NICULESCU AURELIA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
PETREA NICOLETA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
ROTARU NICOLETA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
VALASUTEANU CRISTIAN VIOREL CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL PR.
BARBU CRISTINA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL
CARP CONSTANTA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL
IORDAN IOANA CATALINA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL
OBRETIN MARIELLA VERONICA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL
ROMAN FLORINA MIRELA CAMERA DE GARDA ASISTENT MEDICAL
BUICA FLORINA SPITALIZARE DE ZI MEDIC PRIMAR
BRINZA MELEN SPITALIZARE DE ZI MEDIC SPECIALIST
BURCA ADRIAN ALEXANDRU SPITALIZARE DE ZI MEDIC SPECIALIST
DINU IOANA MIHAELA SPITALIZARE DE ZI MEDIC SPECIALIST
PATRASCU TINCA SPITALIZARE DE ZI SORA MED. PR.
HINCU SORINA FARMACIE FARM. PR. SEF.S
UTA SERENELA FARMACIE FARMACIST PRIMAR
ARDELEAN ILINA-CRISTINA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
BAICIU MIRELA GEORGETA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
BEJENARU VIORICA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
CIOLAN LUMINITA ELENA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
GAVRILIU AURELIA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
ION ALEXANDRA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
MOTET EMILIA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
NICULESCU MARIA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
POPESCU DANA-ELENA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
SANDU MELANIA-FLORENTINA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
STOICA MARIANA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
TODORUT BRINDUSA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
VOICU ELENA FARMACIE ASISTENT MEDICAL PR.
ALEXE NELU FARMACIE ASISTENT MEDICAL
CATANA GEORGETA FARMACIE ASISTENT MEDICAL
MARCU CORNELIA STERILIZARE ASISTENT MEDICAL PR.
PETRE DOINA DORINA STERILIZARE ASISTENT MEDICAL PR.
MOLDOVEANU LAURA STERILIZARE ASISTENT MEDICAL
CALUGAROIU CARMEN UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA MEDIC PRIMAR COORDONATOR
ROSU ANDREEA GABRIELA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA BIOL. PR.
BARDAN NELI DANIELA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL PR.
MUSETESCU LAURENTIU MIRCEA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL PR.
NEACSU MARIANA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL PR.
POPA DANIEL CATALIN UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL PR.
ROSMETENIUC DORINA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL PR.
STANCIU DANIELA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL PR.
VINTILA GEORGETA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL PR.
ZAMFIR LAURA DANIELA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRESCU ANA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL
MIHAI MIHAELA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL
NASTASA MIMI MELANIA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL
NITULESCU CRISTIAN UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL
PIRJOLEA CONDREA CRISTINA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL
POPESCU GETA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL
STEFAN CORNELIA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL
VLADANAU DANIELA FLORENTINA UNITATE TRANSFUZIE SANGUINA ASISTENT MEDICAL
ANICA FLORENTINA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
BRINZOI MARIA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
COMAN MIHAELA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
CONSTANTIN IANCU ELENA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
CONSTANTINESCU CARMEN-NELI BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
CRAIU MARIANA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
DINCA AISSA CARMEN BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
DINCA LIGIA-AURA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
DINU-VISA RODICA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRU CAMELIA PAULA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
DUMITRU CRISTINA BIANCA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
GHEORGHE ECATERINA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
IANCU VASILICA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
IONESCU NELI BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
JIRCA GETUTA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
JOIMAN NICOLETA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
KOSA ANA MARIA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
MIINESCU CRISTIAN BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
MINEA GEORGETA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
MIRCEA ROXANA MIHAELA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
NICA CATERINA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
NICULESCU ADRIANA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
PARASCHIV ANISOARA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
ROTUNJANU MIHAELA-ALINA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
SEKSI OANA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
STANCU ANISOARA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
VASILE CONSTANTIN-MARINEL BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
VASILESCU ANDREEA RODICA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL PR.
BLOJU IONUT-ALEXANDRU BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL
FOTESCU FLORENTINA-GETA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL
PANA MIRELA MARIANA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL
STAN GEORGIANA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL
TOMA CRISTINA-ELENA BLOC OPERATOR CHIRURGIE GEN. ASISTENT MEDICAL
ANDREI LIVIO BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
BEALCU FLORENTINA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
BOJICA CAMELIA MIRELA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
CARSTEA AURELIA OLIMPIA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
CIRSTEA VICTORITA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
CRISTEA MARIANA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
GROSU NICOLETA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
IONITA ELENA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
NEACSU FLORENTINA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
NEAGU FELICIA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
POPTEANU DANIELA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
SABOTNICU GRATIELA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
SERBAN CAMELIA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
DELEANU MARGARETA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL
GOIA ANA MARIA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL
MANEA CONSUELA MARIA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL
MOCANU RODICA C-TA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL
NASTASE MIOARA MARILENA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL
PARIS ANA   MARIA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL
PIELEANU CORINA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL
ZBARIC ANDREEA RAMONA BLOC OPERATOR UROLOGIE ASISTENT MEDICAL
MANU RUCSANDRA SALA LITOTRITIE MEDIC PRIMAR
DIMA ILEANA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I MEDIC PRIMAR COORDONATOR
ASAN MINODORA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I MEDIC PRIMAR
ION PETRUTA ANCA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I MEDIC PRIMAR
LAZUREANU TATIANA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I MEDIC PRIMAR
CALIN CRISTIAN LABORATOR ANALIZE MEDICALE I MEDIC SPECIALIST
MAGLAS LILIANA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I MEDIC SPECIALIST
STOCHITA ALIN MARIAN LABORATOR ANALIZE MEDICALE I MEDIC SPECIALIST
BORCAN ELVIRA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I CHIMIST PR.
GHERVAN GOGOASE MARIAN LABORATOR ANALIZE MEDICALE I BIOL. PR.
GHITA VENERA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I CHIMIST PR.
MIHAILA TATIANA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I BIOL. SPEC.
STANCU DOINA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I BIOL. PR.
TEODOR MIHAELA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I CHIMIST PR.
STOCHITA LAURA MADALINA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I BIOLOG DEBUTANT
STEFAN GEORGETA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR. SEF
ALECU ANA-MARIA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
ALMAJANU ALINA CLAUDIA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
BURCEA ANCA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
CRINGUS CARMEN LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
DAMASCHIN ZENOBIA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
ENE VALERIA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
HUTCAL DOINA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
IVAN NICULINA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
LICA DANIELA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
MANOLESCU ADELA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
MANOLESCU MARIAN VALERIU LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
MARINESCU DANIEL LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
MOISESCU GABRIELA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
NEAGOE ANUSA DIDA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
OGLAN PAUL DAN LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
PETRE LUCICA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
PREDA GEORGE MARIUS LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
ROATA ELENA FLORICA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
SIMION PAULA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
STANCU CAMELIA CONSTANTA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
TUDOR ECATERINA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
TURCU SANDA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
VIZITIU ILEANA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR. (M)
VOICU GEORGETA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL PR.
CALENIUC CRISTINA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL DEB.
NEAGOE IONEL LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL
SECELEANU MIHAELA LABORATOR ANALIZE MEDICALE I ASISTENT MEDICAL
CONSTANTINESCU ILEANA LABORATOR ANALIZE MEDICALE II MEDIC PRIM.SEF LABORATOR
MOISE ANA LABORATOR ANALIZE MEDICALE II MEDIC SPECIALIST
NEDELCU FILOFTEIA DANIELA LABORATOR ANALIZE MEDICALE II ASISTENT MEDICAL PR.
SORA STELUTA LABORATOR ANALIZE MEDICALE II ASISTENT MEDICAL PR.
TOADER MARIA-ADELA LABORATOR ANALIZE MEDICALE II ASISTENT MEDICAL PR.
COVERCA ANISOARA LABORATOR ANALIZE MEDICALE II ASISTENT MEDICAL
BRATU DENISA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE MEDIC PRIMAR
GHEORGHE ANCA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE MEDIC PRIMAR
JARDAN CERASELA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE MEDIC PRIMAR
SERBAN NICU CATALIN COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE MEDIC SPECIALIST
POPA DELIA CODRUTA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE MEDIC SPECIALIST
DRAGOMIR SILVIA-MIHAELA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE BIOLOG
TALMACI RODICA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE BIOL. SPEC.
GHINERARU ANCA ANDREEA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE ASISTENT MEDICAL PR.
GHITA ADINA FLORENTINA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE ASISTENT MEDICAL PR.
RADU MARIEA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE ASISTENT MEDICAL PR.
MOROSANU IOANA COMP. ANALIZE MEDICALE HEMATOLOGICE ASISTENT MEDICAL DEB.
PASLARU LILIANA-LIVIA COMP ANALIZE SPECIFICE PT TRANSPLANT HEPATIC BIOL. PR.
LUPESCU IOANA-GABRIELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIM.SEFLABORATOR
BOROS MIRELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR
CAPSA RAZVAN LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR
GOLDIS GHEORGHE LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR TEMPORAR
GRASU CRISTIAN MUGUR LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR
LESARU MIHAI LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR
MARICA OANA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR
NICOLAE ALEXANDRA   CRISTINA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR
POPA GELU ADRIAN LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR
PREDA EMI MARINELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC PRIMAR
DUMITRESCU CRISTINA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC SPECIALIST
FLINTOACA FILIP ANCA DORINA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC SPECIALIST
RIZEA OANA MARIA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC SPECIALIST
RUSU-MUNTEANU GINA-IONELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC SPECIALIST
SCHEAU ANDREEA-ELENA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC SPECIALIST
TABAC DANA MIHAELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC SPECIALIST
TOMA MIHAI-GHEORGHE LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. MEDIC SPECIALIST
IORDACHE MARIANA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR. SEF
ANTON ROXANA-GEORGIANA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
BARTIC DOBRITA DIANA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
CIOBANU AURELIA DANIELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
ENE MARIA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
MANESCU MONICA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
MIHAILA MARIANA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
NECULAI ECATERINA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
NICOLAE MIHAELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
RADULESCU GEORGETA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
RUSU DOINA DANIELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
RUSU NICOLETA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
STOICESCU SIMONA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
STROE PETRICA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
TRIFU MARINELA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
TUNARU OITA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL PR.
COSTACHE CRISTIANA-FLORENTINA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL
DOBRE FLORIN LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL
ENE ALEXANDRU CRISTIAN LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL
MIHAILESCU IOANA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL
TOMA ECATERINA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL
TUDOR NICOLETA SANDINA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL
ZAPOROSCENCO MARIA CRISTINA LABORATOR RADIOLOGIE,IMAG.MED. SI RAD.INTERV. ASISTENT MEDICAL
STANESCU DAN ADRIAN LABORATOR MEDICINA NUCLEARA MEDIC PRIMAR
CHIRION ANCA CRISTINA LABORATOR MEDICINA NUCLEARA MEDIC PRIMAR
STAN CLAUDIU LABORATOR MEDICINA NUCLEARA MEDIC PRIMAR
DRAGUSIN ALEXANDRA STEFANIA LABORATOR MEDICINA NUCLEARA FIZ.
BARBARII SILVIA LABORATOR MEDICINA NUCLEARA ASISTENT MEDICAL PR.
OPREA ELENA DANIELA LABORATOR MEDICINA NUCLEARA ASISTENT MEDICAL PR.
CIUCANU ANISOARA ANETA LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL PR.
ENACHE MIRELA LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
GILA ELISABETA LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
MANGARU CONSTANTIN ALEXANDRU LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL PR.
MANGIUREA LUMINITA LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL PR.
PARASCHIV NICOLETA LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL PR.
SERBAN NICOLETA LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL PR.
VASILE CEZARINA LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL. PR.(S)
POPESCU ADRIAN LABORATOR ENDOSCOPIE DIAGNOSTICA SI TERAPEUTICA ASISTENT MEDICAL
SMIRA GABRIELA COMPARTIMENT ECHOGRAFIE,BOLI DIG.,CHIR.SI TRANSPL.HEPATIC MEDIC SPECIALIST
HERLEA VLAD SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA MEDIC PRIM.SEF LABORATOR
BECHEANU GABRIEL SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA MEDIC PRIMAR
DOBREA CAMELIA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA MEDIC PRIMAR
HORTOPAN MONICA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA MEDIC PRIMAR
MIHAI MIHAELA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA MEDIC PRIMAR
PECHIANU CATALIN SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA MEDIC PRIMAR
STOICA MUSTAFA ELENA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA MEDIC PRIMAR
IORGESCU ANDREEA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA MEDIC SPECIALIST
BADICUT GEORGE DANIEL SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
BADICUT LIDIEA   VALENTINA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
DAVID VIOLETA GABRIELA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
GUDANA GEORGE SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
IABRASU LILIANA LOREDANA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
IONESCU GEORGETA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
MIHAILESCU ADRIAN SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
OSTAFIE DOREL SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
OSTAFIE ROXANA MARIANA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
TUDOR MARIANA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
CHIRIAC AURELIA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA INGRIJITOARE
CHIRIAC CONSTANTIN SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA INGRIJITOARE
DIACONU MONICA SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA INGRIJITOARE
MARCULESCU ALEXANDRA BANCA CELULE STEM MEDIC SPECIALIST
PADUROIU CRISTINA VIRGI BANCA CELULE STEM ASISTENT MEDICAL PR.
VRINCEANU VIOLETA BANCA CELULE STEM ASISTENT MEDICAL PR.
NEAGU IOANA BANCA CELULE STEM ASISTENT MEDICAL DEB. TEMP.
GHITA MIHAELA CAMELIA COMPARTIMENT INFECTII NOZOCOMIALE MEDIC PRIMAR-COORDONATOR
ALBU SORINELA COMPARTIMENT INFECTII NOZOCOMIALE ASISTENT MEDICAL PR.
BUSTEA GEORGETA CATI COMPARTIMENT INFECTII NOZOCOMIALE ASISTENT MEDICAL PR.
GIUREA DANA RODICA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.SEF SERVICIU
ANGHEL MIHAELA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
BIDEA LUCIA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
BUSUIOC VIRGINIA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
CAMPEANU ELENA ALINA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED.
CAZAN PAULA IRINA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED. PR.
CRACIUN DUMITRA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
FESTEU JEANA-ELENA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
FILIP DIANA   ELENA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR. MED.
GHEORGHE GEORGIANA ADRIANA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED. PR.
GHERMAN DORINA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED.
GHETU GEORGIANA IONELA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
GHITA MIHAELA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
GUNA FLORENTINA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
IABLONSCHI ELENA DANIELA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
ION IRINA VALENTINA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
ION STEFANIA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
IONESCU LAURA IONELA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
MINEA MARIA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
NEGOITA LILIANA DORINA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR. MED.
NICOARA DANIEL SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED. PR.
ONACHE MAGDALENA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
OPREA ALEXANDRU DORINEL SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
PAPUSOIU MARIAN SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR. MED. TEMP.
PATRUTA TUDORITA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATATISTICIAN. MED.
PETROVICI LENI-LAURA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED. PR.
ROSTOTCHI MIHAELA DANIELA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
SANDU GINA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED. PR.
SCURTU GETA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
SERBAN MARIA CRISTINA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED. PR.
SPETEANU DUMITRA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
STANCIU CLAUDIA DANA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR. MED.
STOICA NICOLETA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA STATISTICIAN MED. PR.
STROE FLORICA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL PR.
TALMACEL OANA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
URSU GEORGIANA VASILICA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
ZAMFIRESCU ELENA SERV.DE EVALUARE SI STATISTICA MEDICALA REGISTRATOR MEDICAL
ONU PAULA CABINET PSIHOLOGIE PSHIH.PRINC
SASALOVICI ELENA DANIELA CABINET PSIHOLOGIE PSIHOLOG PRACTICANT
VLADESCU ANDA IOANA CABINET PSIHOLOGIE PSIHOLOG PRACTICANT-TEMPORAR
GRAMATICU IULIA MAGDALENA CABINET ONCOLOGIE MEDICALA MEDIC SPECIALIST
CALUGARESCU VIOLETA OBSTETRICA-GINECOLOGIE AMBULATORIU INTEGRAT MEDIC PRIMAR
CONSTANTINESCU GABRIELA ENDOCRINOLOGIE-AMBULATORIU INTEGRAT MEDIC PRIMAR
GEICULESCU SONIA OFTALMOLOGIE- AMBULATORIU INTEGRAT MEDIC PRIMAR
MIHAI DANA VIOLETA DERMATOVENEROLOGIE-AMBULATORIU INTEGRAT MEDIC PRIMAR
POPA VALERICA O.R.L.-AMBULATORIU INTEGRAT MEDIC PRIMAR
PUIA STELUTA CARDIOLOGIE COPII-AMBULATORIU INTEGRAT MEDIC PRIMAR
CODOIU IONELA CARDIOLOGIE- AMBULATORIU INTEGRAT MEDIC SPECIALIST
VIRCAN ELENA LUMINITA ALERGOLOGIE-AMBULATORIU INTEGRAT MEDIC SPECIALIST
PANTILIMON ELENA MIHAELA OBSTETRICA-GINECOLOGIE AMBULATORIU INTEGRAT ASISTENT MEDICAL PR.
TANASEL CORINA   MARIA ALERGOLOGIE-AMBULATORIU INTEGRAT ASISTENT MEDICAL PR.
BITICA VIRGINIA CARDIOLOGIE- AMBULATORIU INTEGRAT ASISTENT MEDICAL
ANDREI ADRIANA CORINA LABORATOR CERCETARE GASTROENTEROLOGIE SI HEPAT CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
ANDREI LUCIAN SORIN COLECTIV CERCETARE CLINICA SI EXPERIMENTALA CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
ANDRONESI TOADER DANUT COLECTIV CERCETARE CLINICA SI EXPERIMENTALA CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
BANCILA ION LABORATOR CERCETARE GASTROENTEROLOGIE SI HEPAT CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
CACEAUNE NICU COLECTIV CERCETARE MEDICINA INTERNA-NEFROLOGIE CERCETATOR ST.GR III   MEDIC SPEC
CACOVEAN DAN PAUL COLECTIV CERCETARE CLINICA SI EXPERIMENTALA CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
COTRUTA BOGDAN LABORATOR CERCETARE GASTROENTEROLOGIE SI HEPAT ASISTENT CERC.MEDIC PRIMAR
DIMA SIMONA OLIMPIA COLECTIV CERCETARE IN DOMENIUL GENOMICII SI PROTEOMICII CERC. PR.II MEDIC PRIMAR
DUDU EMIL CATALIN COLECTIV CERCETARE PT.CHIRURGIE UROLOGICA, INSUFICIENTA RENALA SI TRANSPLANT RENAL CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
DUMBRAVA MONA ELENA NUCLEU CERCET.ANATOMIE PAT.,HISTOPAT.SI HISTOENZIMOLOGIE DIGESTIVA SI HEPATICA ASISTENT CERC.MEDIC PRIMAR
DUMITRASCU DEMIS TRAIAN LABORATOR CERCETARE CHIR.GEN., TRANSPL, CHIR.EXPERIMENTALA ASISTENT CERC.MEDIC PRIMAR
IOANITESCU ELENA-IULIA-SIMONA COLECTIV CERCETARE MEDICINA INTERNA-NEFROLOGIE CERC. STIN.MEDIC SPECIALIST
IORDACHE ALEXANDRU IULIAN COLECTIV CERCETARE PT.CHIRURGIE UROLOGICA, INSUFICIENTA RENALA SI TRANSPLANT RENAL CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
MATEI EMIL COLECTIV CERCETARE IN DOMENIUL GENOMICII SI PROTEOMICII ASISTENT CERC.MEDIC PRIMAR
MORARU VIOLETA CARMEN NUCLEU CERCETARE CITOMORFOL SI CITOCHIMIE CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
PIRVULESCU IULIANA VIORICA LABORATOR CERCETARE GASTROENTEROLOGIE SI HEPAT CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
POPESCU MONICA NUCLEU CERCET.IMUNOCHIM.SI HEMOGLOBINOPATII CERC. PRIII BIOCHIMIST PR.
STANCIULEA OANA MARIA COLECTIV CERCETARE TERAPII CELULARE CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
STROESCU CEZAR LABORATOR CERCETARE CHIR.GEN., TRANSPL, CHIR.EXPERIMENTALA CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
TUGUI LETITIA LABORATOR CERCETARE GASTROENTEROLOGIE SI HEPAT CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
UNGUREANU CONSTANTIN COLECTIV CERCETARE CLINICA SI EXPERIMENTALA CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
USCATESCU VALENTINA NUCLEU CERCET.HEMOSTAZA SI FIBRINOLIZA CERCETATOR ST.GR I MEDIC PRIM
VADAN ROXANA LABORATOR CERCETARE GASTROENTEROLOGIE SI HEPAT CERCETATOR ST.GR III MEDIC PRIM
VASILACHE ECATERINA DIDONA NUCLEU CERCETARE CITOMORFOL SI CITOCHIMIE CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
VIDU VIORICA COLECTIV CERCETARE CLINICA SI EXPERIMENTALA CERCETATOR ST.GR III MEDIC PRIM
VLAD JENI LAURA NUCLEU CERCETARE BACTERIOLOGIE ASISTENT CERC.MEDIC PRIMAR
ZAMFIR RADU LABORATOR CERCETARE CHIR.GEN., TRANSPL, CHIR.EXPERIMENTALA CERC. STIN.MEDIC PRIMAR
ANGHEL DANIEL NUCLEU CERCET.ANATOMIE PAT.,HISTOPAT.SI HISTOENZIMOLOGIE DIGESTIVA SI HEPATICA ASISTENT MEDICAL PR.
CALOTA LUMINITA NUCLEU CERCET.BIOL.MOLEC.HEMATOLOGICA ASISTENT MEDICAL PR.
CHIRIAC ELISABETA NUCLEU CERCET.HEMOSTAZA SI FIBRINOLIZA ASISTENT MEDICAL PR.
CIOBANU MARIANA CLAUDIA NUCLEU CERCET.HEMOSTAZA SI FIBRINOLIZA ASISTENT MEDICAL PR.
COROS NUTA MARINELA NUCLEU CERCETARE CITOMORFOL SI CITOCHIMIE ASISTENT MEDICAL PR.
DUMA CAMELIA NUCLEU CERCET.ANAT.PATOL.-HEMATOLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
MIHAI LUIZA-MIHAELA NUCLEU CERCET.ANATOMIE PAT.,HISTOPAT.SI HISTOENZIMOLOGIE DIGESTIVA SI HEPATICA ASISTENT MEDICAL PR.
MOGOS MARIA SILVIA NUCLEU CERCETARE CITOMETRIE IN FLUX ASISTENT MEDICAL PR.
MURGU ELENA NUCLEU CERCET.IMUNOCHIM.SI HEMOGLOBINOPATII ASISTENT MEDICAL PR.
NENCIU CRISTINA NUCLEU CERCETARE CITOMORFOL SI CITOCHIMIE ASISTENT MEDICAL PR.
OPRISAN MIHAELA NUCLEU CERCET.ANAT.PATOL.-HEMATOLOGIE ASISTENT MEDICAL PR.
STRIMBEANU SORINELA NUCLEU CERCETARE CITOMORFOL SI CITOCHIMIE ASISTENT MEDICAL PR.
TANASE FLORENTINA NUCLEU CERCETARE CITOMORFOL SI CITOCHIMIE ASISTENT MEDICAL PR.
TARU VIORICA NUCLEU CERCET.HEMOSTAZA SI FIBRINOLIZA ASISTENT MEDICAL PR.
GHERGHE GEORGIANA ADRIANA NUCLEU CERCET.HEMOSTAZA SI FIBRINOLIZA ASISTENT MEDICAL
ALBESCU DANIELA NUCLEU CERCET.ANATOMIE PAT.,HISTOPAT.SI HISTOENZIMOLOGIE DIGESTIVA SI HEPATICA REGISTRATOR MEDICAL
BOTESCU ALINA MIHAELA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
CHIRVASA ALEXANDRA GEORGIANA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
DONTU CORINA ANDREEA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
BARASCU TEODORA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
IFROSA MIA MADALINA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
ISPAS MIRUNA ELENA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
MARUNTELU ION MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
NITA IOANA ALEXANDRA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
SIMIONESCU MIHAI MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
ANTON MADALINA IOANA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
HIRJAN ISABELA ROXANA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
ISTOC EMANUELA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
MOANGA SANDRA OANA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
RANETE IONELA ADELA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
RANETE MIHAI MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
CONSTANTIN GEORGIANA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
GHERGHIN HILDA EDIT MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
GHIAUR ALEXANDRA ELENA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
JIPA LAVINIA NICOLETA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
URSU LARISA DENISA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
IANE CRISTINA MARIA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
TUDOROIU MARIAN IRINEL MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
STEFAN OANA MARA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
MANEA MARIA MARIANA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
NEDELCU FLORINA GABRIELA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
GRECU IULIA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
COJOCARU MARIA IOANA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
OLITA MIHAELA ROXANA MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT
MARIN ALEXANDRU SABIN MEDICI REZIDENTI CU POST MEDIC REZIDENT